לייעוץ ותיאום פגישה התקשרו

03-6139595 | 055-8823088

אודות המשרד

אודות המשרד

משרד עורכי הדין משה רבי מתמחה בתחום דיני התעבורה ועוסק בתחום זה מזה כ-20 שנה.

מבין עיסוקיו של המשרד:

 • ייצוג נאשמים בבתי משפט לתעבורה בגין עבירות של נהיגה בשכרות.
 • עבירות מהירות.
 • ביטול פסילה מנהלית ופסילה עד תום ההליכים.
 • תאונות דרכים לרבות תאונות קטלניות ועבירות תנועה אחרות.

יפול בנהגים שרישיונם נשלל או לא אושר ע"י משרד הרישוי בהמלצת המכון הרפואי לבטיחות בדרכים, עקב אי התאמה אישיותית לנהיגה בטוחה, או עקב בעיה רפואית. משרדנו הינו מן המשרדים הותיקים והמובילים בתחום דיני התעבורה. לזכות משרדנו הצלחות רבות של זיכויים במגוון תיקים ובין היתר בתיקי שכרות ומהירות, וכן רשומות לזכותנו הצלחות בסיום תיקים בעסקאות טיעון מצויינות.

במשרדנו אתה יכול להיות סמוך ובטוח כי תקבל את השירות המקצועי והאישי הטוב ביותר שיש.

במשרדנו מענה טלפוני גם מחוץ לשעות פעילות המשרד ובמשך 24 שעות ביממה למעט שבתות וחגים.

צפו בראיון של עורך דין משה רבי

עברתם עבירת תנועה? זומנתם למשפט?

פנו אלינו לייעוץ ראשוני ללא עלות

  20 שנות ניסיון של משה רבי משרד עורכי דין מסכמות את התוצאות

  משרדנו הינו מן המשרדים הותיקים והמובילים בתחום דיני התעבורה. לזכות משרדנו הצלחות רבות של זיכויים במגוון תיקים ובין היתר בתיקי שכרות ומהירות, וכן רשומות לזכותנו הצלחות בסיום תיקים בעסקאות טיעון מצויינות. במשרדנו אתה יכול להיות סמוך ובטוח כי תקבל את השירות המקצועי והאישי הטוב ביותר שיש.

  100%

  מהלקוחות תמיד מרוצים

  איכות

  ומקצועיות

  24/7

  זמינות תמידית

  טיפול

  ויחס אישי

  20

  שנות ניסיון

  עורך דין תעבורה

  ברגע שביצעתם עבירת תנועה, אתם צריכים לפנות לייעוץ אצל עורך דין תעבורה. חשוב שלא תמתינו, על-מנת שתוכלו לסנגר על עצמכם ולהתכונן לתביעה כבר מהרגע הראשון. גם אם מדובר במקרה קל ובוודאי במקרים שנחשבים קשים ומלחיצים, ליווי מקצועי של עורך דין מנוסה הוא מה שיכול לעשות את ההבדל מבחינת התיק שלכם. עורך דין לדיני תעבורה עוסק במבחר תחומים, כולם קשורים לנהיגה ורישיונות. משה רבי הוא אחד מעורכי הדין המובילים בארץ בתחום של דיני תעבורה ופניה אליו תאפשר לכם לדעת כי אתם מטופלים בידיים הטובות ביותר שיש.

  באילו תחומים מטפל עורך דין תעבורה?

  עורך דין מקצועי לדיני תעבורה מטפל במהלך הקריירה שלו בשלל תיקים העוסקים בעבירות תנועה שונות: נהיגה בשכרות, פסילת רישיון עקב מצב רפואי, נהיגה במהירות מופרזת, תאונות דרכים, פסילה מנהלית (פסילת רישיון בו במקום על ידי איש חוק, עוד לפני משפט), השבתה מנהלית, נהיגה ללא רישיון בתוקף, חציית צומת באור אדום, שימוש בטלפון נייד בזמן נהיגה.

  חשוב לציין כי פניה לליווי של עורך דין תעבורה היא קריטית להצגת הראיות בבית משפט והשגת עסקאות טיעון מוצלחות המיטיבות גם עם הנאשמים. במקרים מסוימים ניתן לנצח בתיק ללא כל אישום, אך רוב הייצוג של עורכי דין לתעבורה סובב סביב השגת עסקאות טיעון. ככל שעורך הדין מיומן ומנוסה יותר, מכיר את החוקים ובעל ניסיון בייצוג משפטי ממבחר תיקים, כך עולים הסיכויים לניצחון במשפט ולהשגת עסקת טיעון מוצלחת.

  עורך דין דיני תעבורה

  אם אתם מחפשים עורך דין תעבורה, אל תתפשרו. אם אתם מעוניינים בעורך דין שמאחוריו ניסיון מוכח בהשגת עסקאות טיעון והוא משלב מקצועיות ללא פשרות ביחד עם רמת שירות גבוהה, פנו למשה רבי. משרד עורכי הדין של משה רבי מתמחה בתחום של דיני תעבורה על כל היבטיהם ומכיר את כל החוקים והתקנות היטב. במהלך שנות פעילותו סייע המשרד למאות נהגים ונהגות אשר נתפסו בעבירות תנועה וייצג אותם בהצלחה בבית משפט תוך השגת עסקאות טיעון והפחתות משמעותיות בעונשים שניתנו להם.

  עורכי דין תעבורה

  אף נהג לא רוצה להיזקק לעולם לשירות של עורכי דין תעבורה, משום שזה אומר רק דבר אחד – כנראה שהתרחשה תאונה או שיש חשד לעבירה כלשהי. אולם לא מעט אנשים נזקקים לשירות הזה ויכול להיות שגם אתם מצאתם את עצמכם זקוקים לייעוץ משפטי בדחיפות. חשוב לא להתפשר על המוניטין, הותק והניסיון של עורך הדין שאתם שוכרים. משה רבי הוא עורך דין מומחה לדיני תעבורה ומשרדו מטפל בכל הסוגיות הקשורות לנושא. לכן אם אתם זקוקים לייצוג הולם, דעו לאן לפנות.

  מדוע חשוב לשכור עורכי דין תעבורה?

  לעורכי דין לענייני תעבורה יש כמה תועלות. הניסיון שלהם בתחום מסייע לנהגים ונהגים לעתיד להתמודד בהצלחה עם מגוון סיטואציות: ייעוץ לנהגים אשר חשודים בעבירות תעבורה, לפני חקירה משטרתית ואחריה.

  שירותיהם של עורכי דין תעבורה

  ייצוג נהגים החשודים בעבירות תעבורה שונות כגון: נהיגה בשכרות, נהיגה במהירות מופרזת, נהיגה ללא רישיון או עם רישיון שפג תוקפו, דיבור בטלפון בזמן נהיגה, תאונות דרכים ועוד. במידה והנהגים נמצאו אשמים בבית משפט לתעבורה בעבירות המיוחסות להם, עורך דין לתעבורה יכול לערער על העונש של הנהג על מנת שיפחיתו ממנו או לחתור לעסקת טיעון. ייעוץ משפטי לפני בדיקות במכון הרפואי לבטיחות בדרכים. אל המכון לבטיחות בדרכים מוזמנים בדרך כלל נהגים אשר יש חשש שלא יצליחו לנהוג בצורה שאינה מסכנת את עצמם ואת הסביבה: נכים, קשישים, נהגים עם עבירות תנועה רבות, אנשים המכורים לחומרים מסוכנים ואנשים החולים במחלות עיניים, לב, אפילפסיה וכדומה. ייעוץ וליווי משפטי במטרה לערער על החלטות המכון הרפואי לבטיחות בדרכים ועל החלטות משרד הרישוי, במידה והוחלט כי הנהג אינו

  זקוקים לעורך דין תעבורה? פנו למספר אחת בתחום

  אם אתם נמצאים בסיטואציה המצריכה ליווי וייעוץ של עורכי דין תעבורה, הרי שהכתובת עבורכם היא משרד עורכי הדין של עו"ד משה רבי. המשרד מתמחה בדיני תעבורה על כל היבטיהם וכבר למעלה מ 20 שנה מספק ייצוג משפטי מעולה עבור נהגים הנאשמים בעבירות תעבורה או עומדים בפני בדיקה במכון הרפואי לבטיחות בדרכים.

  עו"ד תעבורה

  התפקיד של עו"ד תעבורה הוא להעניק שירות ללקוחותיו בכל מה שקשור לעבירות תעבורה שונות כגון: נהיגה במהירה מופרזת, נהיגה בגילופין, נהיגה ללא רישיון בתוקף ועוד. כל מי שעומד בפניו אישום בגין עבירות תעבורה, זקוק לעורך דין שילווה את התהליך. עורך הדין יכול ללמוד את התיק לעומקו ולייצג את הנאשמים בצורה המיטבית עבורם. אם אתם מחפשים עורך דין שהוא מקצוען אמיתי בתחום, פנו למשה רבי. גם אם נדמה לכם שאתם שקועים במצב שאין ממנו מוצא, משרד עורכי הדין של משה רבי יוכל לסייע לכם להיחלץ ממנו.

  נתפסתם נוהגים במהירות מופרזת? עו"ד תעבורה יסייע לכם

  כשנתפסים בנהיגה במהירות שהיא מעל המותרת, המצב נראה אבוד. לכאורה, העבירה ברורה ומוכחת ואתם עומדים בפני העונש הקבוע בחוק לעבירות מהירות בדרך עירונית או שאינה עירונית. בפועל, ייצוג של עו"ד תעבורה יכול לטרוף את הקלפים בבית המשפט ולעזור לכם להוכיח את צדקתכם במידה ולא בצעתם עבירה, או להשיג עבורכם הפחתה משמעותית בעונש גם אם נמצאתם אשמים. חשוב לזכור שהעונשים על נהיגה מופרזת אינם קלים ויכולים לנוע בין קנס כספי כבד לבין זימון למשפט בבית דין לתעבורה. לכן בכל מקרה בו אתם זקוקים להכוונה משפטית או לייצוג בבית הדין, אתם זקוקים לעורך דין מעולה שילווה אתכם. זכרו כי ככל שתפנו מהר יותר לעורך דין, כך יגדלו הסיכויים שלכם לצלוח את המשפט בשלום.

  עורך דין תעבורה התייעצות

  אם אתם מחפשים עו"ד תעבורה בעל ותק ומוניטין, שיש לו מעגל לקוחות רחב הממליץ עליו בחום ורשומים על שמו פסקי דין בהם הצליח לנצח או להשיג עסקאות טיעון – משה רבי הוא העו"ד שאתם מחפשים. משרד עורכי הדין של משה רבי מומחה בדיני תעבורה על כל היבטיהם ועם למעלה מ 20 שנות ניסיון בתחום, המשרד טיפל בהצלחה במגוון תיקי תעבורה. כל זאת עם יחס חם ואישי לכל לקוח וליווי מקצועי צמוד לאורך כל התהליך. לכן אל תתפשרו ופנו לעורך הדין הטוב ביותר שאתם יכולים למצוא – משה רבי.

  עורך דין לתעבורה

  אם הייתם מעורבים בתאונה, נתפסתם נוהגים ללא רישיון או נהגתם במצב שכרות, אתם זקוקים בדחיפות לשירות של עורך דין לתעבורה. עורך דין המומחה בדיני תעבורה יוכל לבחון את התיק שלכם ולייצג אתכם בבית המשפט בצורה שתביא פעמים רבות להפחת העונש. חשוב, שלא תתפשרו על הרמה של עורך הדין שאתם פונים אליו. לכן מומלץ לפנות למשה רבי, עורך דין בעל ותק של למעלה מ 20 שנה בדיני תעבורה. בעזרת משרד עורכי הדין של משה רבי, גם אתם תוכלו לעבור את המשפט בקלות יחסית.

  כך תבחרו עורך דין לתעבורה

  ניתן למצוא הוכחות ברשת לפסקי דין בהם מעורב עורך הדין. כיום קיימים אתרים ייעודיים וגם באתר של עורך הדין עצמו ניתן למצוא פסקי דין בהם הוא ייצג את הנאשמים. בדיקה קצרה תגלה לכם באילו תיקים הוא טיפל ואילו עסקאות טיעון הוא הצליח להשיג עבור לקוחותיו. בחרו משרד עורכי דין בעל ותק ומוניטין. הותק מבטיח לכם כי עורך הדין הוא מנוסה בהתמודדות וטיפול עם מגוון תיקים. המוניטין מבטיח לכם כי לקוחות המשרד מרוצים ואתם יכולים אף למצוא המלצות לגבי עורך דין לתעבורה ברשתות החברתיות ובאתרי אינטרנט. וודאו כי השירות שאתם מקבלים כולל גם ליווי וייצוג משפטי איכותי וגם יחס חם ואדיב. הנושא של דיני תעבורה הוא גם ככה מורכב ורגיש ובמיוחד כשמדובר במעורבות בתאונות קשות או עבירות חמורות. בחרו עורך דין בעל יחסי אנוש מצוינים שיעניק לכם הרגשה כי אתם בידיים טובות.

  שאלות ותשובות

  קיבלתי דו"ח עם זימון למשפט על נהיגה ברכב שניתן עליו איסור שימוש.לא התייצבתי למשפט מאחר ומועד המשפט נשמט מזכרוני, ובימים אלו קיבלתי הודעה מבית המשפט כי נשפטתי בהיעדרי, וכי הוטל עלי, בין היתר, עונש של פסילת רשיון לתקופה של שלושה חודשים. מה באפשרותך לעשות? לחץ לתשובה

  בפניך שתי אופציות: האחת, להגיש לביהמ"ש שנתן את פסק הדין בקשה מלווה בתצהיר לביטול פסק הדין שניתן בהיעדר. השניה, להגיש ערעור על פסק הדין לבית המשפט המחוזי שבאזור שיפוטו נמצא בית המשפט שנתן את פסק הדין.

  הנני נהג חדש. לאחרונה קיבלתי דו"ח עם זימון למשפט על נהיגה במהירות מופרזת. האם בעקבות הדו"ח אאלץ לבצע מבחני נהיגה חוזרים? לחץ לתשובה

  פניך שתי אופציות: האחת, להגיש לביהמ"ש שנתן את פסק הדין בקשה מלווה בתצהיר לביטול פסק הדין שניתן בהיעדר. השניה, להגיש ערעור על פסק הדין לבית המשפט המחוזי שבאזור שיפוטו נמצא בית המשפט שנתן את פסק הדין.

  הוגש נגדי כתב אישום על נהיגה בשכרות, לאחר שבבדיקת נשיפה שנערכה לי נמצא כי ריכוז האלכוהול בדמי היה 380 מיקרוגרם. מה העונש הצפוי לי? לחץ לתשובה

  בפניך שתי אופציות: האחת, להגיש לביהמ"ש שנתן את פסק הדין בקשה מלווה בתצהיר לביטול פסק הדין שניתן בהיעדר. השניה, להגיש ערעור על פסק הדין לבית המשפט המחוזי שבאזור שיפוטו נמצא בית המשפט שנתן את פסק הדין.

  לפני מספר חודשים הייתי בבדיקות במכון הרפואי לבטיחות בדרכים, ולאחרונה קיבלתי מכתב ממשרד הרישוי שבו אני מוזמן אליהם לטעון את טענותיי בקשר לרשיוני. מה הדבר אומר? לחץ לתשובה

  לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קולהע צופעט למרקוח איבן איף, ברומץ כלרשט מיחוצים. קלאצי סחטיר בלובק. תצטנפלטיוקי בלינדו למרקל אס לכימפו, דול, צוט ומעיוט – לפתיעם ברשג – ולתיעם גדדיש. קוויז דומור ליאמום בלינך רוגצה. לפמעטקולורס מונפרד אדנדום סילקוף,יאר מרגשי ומרגשח. עמחליף קונסקטורר אדיפיסינג אלית. סת אלמנקום ניסי נון ניבאה. דס איאקוליס וולופטה דיאם. וסטיבולום אט דולור, קראס אגת לקטוס וואל אאוגו וסטיבולום סוליסי טיד

  נתפסתי אתמול נוהג במהירות של 140 קמ"ש במקום 90 קמ"ש ורשיון הנהיגה שלי נשלל מנהלית ל-30 יום, וכמו כן קיבלתי זימון למשפט לעוד שלושה חודשים, מה עלי לעשות? לחץ לתשובה

  בפניך שתי אופציות: האחת, להגיש לביהמ"ש שנתן את פסק הדין בקשה מלווה בתצהיר לביטול פסק הדין שניתן בהיעדר. השניה, להגיש ערעור על פסק הדין לבית המשפט המחוזי שבאזור שיפוטו נמצא בית המשפט שנתן את פסק הדין.

  קיבלתי דו"ח בגין נהיגה באור אדום הכולל בצידו עשר נקודות, ויש לחובתי בנוסף 20 נקודות בגין עבירות קודמות. השאלה היא לאיזו סנקציה אני צפוי בגין הנקודות, ומה אני יכול לעשות כרגע כנגד הדו"ח שנרשם לי? לחץ לתשובה

  בפניך שתי אופציות: האחת, להגיש לביהמ"ש שנתן את פסק הדין בקשה מלווה בתצהיר לביטול פסק הדין שניתן בהיעדר. השניה, להגיש ערעור על פסק הדין לבית המשפט המחוזי שבאזור שיפוטו נמצא בית המשפט שנתן את פסק הדין.

  קידום עורכי דין באינטרנט קידום עורכי דין באינטרנט