לייעוץ ותיאום פגישה התקשרו

03-6139595 | 055-8823088

אודות המשרד

אודות המשרד

0
(0)

משרד עורכי הדין משה רבי מתמחה בתחום דיני התעבורה ועוסק בתחום זה מזה כ-20 שנה.

מבין עיסוקיו של המשרד:

 • ייצוג נאשמים בבתי משפט לתעבורה בגין עבירות של נהיגה בשכרות.
 • עבירות מהירות.
 • ביטול פסילה מנהלית ופסילה עד תום ההליכים.
 • תאונות דרכים לרבות תאונות קטלניות ועבירות תנועה אחרות.
 • טיפול בנהגים שרישיונם נשלל או לא אושר ע"י משרד הרישוי בהמלצת המכון הרפואי לבטיחות בדרכים, עקב אי התאמה אישיותית לנהיגה בטוחה, או עקב בעיה רפואית.

 

משרדנו הינו מן המשרדים הותיקים והמובילים בתחום דיני התעבורה. לזכות משרדנו הצלחות רבות של זיכויים במגוון תיקים ובין היתר בתיקי שכרות ומהירות, וכן רשומות לזכותנו הצלחות בסיום תיקים בעסקאות טיעון מצויינות.

במשרדנו אתה יכול להיות סמוך ובטוח כי תקבל את השירות המקצועי והאישי הטוב ביותר שיש.

במשרדנו מענה טלפוני גם מחוץ לשעות פעילות המשרד ובמשך 24 שעות ביממה למעט שבתות וחגים.

 

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

צפו בראיון של עורך דין משה רבי

עברתם עבירת תנועה? זומנתם למשפט?

התקשר או שלח הודעת וואטסאפ למספר: 055-8823088 או מלא את הפרטים בחלון הפניה שלהלן ואנו נחזור אליך בהקדם

  20 שנות ניסיון של משה רבי משרד עורכי דין מסכמות את התוצאות

  משרדנו הינו מן המשרדים הותיקים והמובילים בתחום דיני התעבורה. לזכות משרדנו הצלחות רבות של זיכויים במגוון תיקים ובין היתר בתיקי שכרות ומהירות, וכן רשומות לזכותנו הצלחות בסיום תיקים בעסקאות טיעון מצויינות. במשרדנו אתה יכול להיות סמוך ובטוח כי תקבל את השירות המקצועי והאישי הטוב ביותר שיש.

  100%

  מהלקוחות תמיד מרוצים

  איכות

  ומקצועיות

  24/7

  זמינות תמידית

  טיפול

  ויחס אישי

  20

  שנות ניסיון

  עורך דין תעבורה שנלחם עבורכם

  ברגע שביצעתם עבירת תנועה, אתם צריכים לפנות לייעוץ אצל עורך דין תעבורה. חשוב שלא תמתינו, על-מנת שתוכלו לסנגר על עצמכם ולהתכונן לתביעה כבר מהרגע הראשון. גם אם מדובר במקרה קל ובוודאי במקרים שנחשבים קשים ומלחיצים, ליווי מקצועי של עורך דין מנוסה הוא מה שיכול לעשות את ההבדל מבחינת התיק שלכם. עורך דין לדיני תעבורה עוסק במבחר תחומים, כולם קשורים לנהיגה ורישיונות. משה רבי הוא אחד מעורכי הדין המובילים בארץ בתחום של דיני תעבורה ופניה אליו תאפשר לכם לדעת כי אתם מטופלים בידיים הטובות ביותר שיש.

  באילו תחומים מטפל עורך דין תעבורה?

  עורך דין מקצועי לדיני תעבורה מטפל במהלך הקריירה שלו בשלל תיקים העוסקים בעבירות תנועה שונות: נהיגה בשכרות, פסילת רישיון עקב מצב רפואי, נהיגה במהירות מופרזת, תאונות דרכים, פסילה מנהלית (פסילת רישיון בו במקום על ידי איש חוק, עוד לפני משפט), השבתה מנהלית, נהיגה ללא רישיון בתוקף, חציית צומת באור אדום, שימוש בטלפון נייד בזמן נהיגה.

  חשוב לציין כי פניה לליווי של עורך דין תעבורה היא קריטית להצגת הראיות בבית משפט והשגת עסקאות טיעון מוצלחות המיטיבות גם עם הנאשמים. במקרים מסוימים ניתן לנצח בתיק ללא כל אישום, אך רוב הייצוג של עורכי דין לתעבורה סובב סביב השגת עסקאות טיעון. ככל שעורך הדין מיומן ומנוסה יותר, מכיר את החוקים ובעל ניסיון בייצוג משפטי ממבחר תיקים, כך עולים הסיכויים לניצחון במשפט ולהשגת עסקת טיעון מוצלחת.

  עורך דין דיני תעבורה

  אם אתם מחפשים עורך דין תעבורה, אל תתפשרו. אם אתם מעוניינים בעורך דין שמאחוריו ניסיון מוכח בהשגת עסקאות טיעון והוא משלב מקצועיות ללא פשרות ביחד עם רמת שירות גבוהה, פנו למשה רבי. משרד עורכי הדין של משה רבי מתמחה בתחום של דיני תעבורה על כל היבטיהם ומכיר את כל החוקים והתקנות היטב. במהלך שנות פעילותו סייע המשרד למאות נהגים ונהגות אשר נתפסו בעבירות תנועה וייצג אותם בהצלחה בבית משפט תוך השגת עסקאות טיעון והפחתות משמעותיות בעונשים שניתנו להם.

  עורכי דין תעבורה

  אף נהג לא רוצה להיזקק לעולם לשירות של עורכי דין תעבורה, משום שזה אומר רק דבר אחד – כנראה שהתרחשה תאונה או שיש חשד לעבירה כלשהי. אולם לא מעט אנשים נזקקים לשירות הזה ויכול להיות שגם אתם מצאתם את עצמכם זקוקים לייעוץ משפטי בדחיפות. חשוב לא להתפשר על המוניטין, הותק והניסיון של עורך הדין שאתם שוכרים. משה רבי הוא עורך דין מומחה לדיני תעבורה ומשרדו מטפל בכל הסוגיות הקשורות לנושא. לכן אם אתם זקוקים לייצוג הולם, דעו לאן לפנות.

  מדוע חשוב לשכור עורכי דין תעבורה?

  לעורכי דין לענייני תעבורה יש כמה תועלות. הניסיון שלהם בתחום מסייע לנהגים ונהגים לעתיד להתמודד בהצלחה עם מגוון סיטואציות: ייעוץ לנהגים אשר חשודים בעבירות תעבורה, לפני חקירה משטרתית ואחריה.

  שירותיהם של עורכי דין תעבורה

  ייצוג נהגים החשודים בעבירות תעבורה שונות כגון: נהיגה בשכרות, נהיגה במהירות מופרזת, נהיגה ללא רישיון או עם רישיון שפג תוקפו, דיבור בטלפון בזמן נהיגה, תאונות דרכים ועוד. במידה והנהגים נמצאו אשמים בבית משפט לתעבורה בעבירות המיוחסות להם, עורך דין לתעבורה יכול לערער על העונש של הנהג על מנת שיפחיתו ממנו או לחתור לעסקת טיעון. ייעוץ משפטי לפני בדיקות במכון הרפואי לבטיחות בדרכים. אל המכון לבטיחות בדרכים מוזמנים בדרך כלל נהגים אשר יש חשש שלא יצליחו לנהוג בצורה שאינה מסכנת את עצמם ואת הסביבה: נכים, קשישים, נהגים עם עבירות תנועה רבות, אנשים המכורים לחומרים מסוכנים ואנשים החולים במחלות עיניים, לב, אפילפסיה וכדומה. ייעוץ וליווי משפטי במטרה לערער על החלטות המכון הרפואי לבטיחות בדרכים ועל החלטות משרד הרישוי, במידה והוחלט כי הנהג אינו

  זקוקים לעורך דין תעבורה? פנו למספר אחת בתחום

  אם אתם נמצאים בסיטואציה המצריכה ליווי וייעוץ של עורכי דין תעבורה, הרי שהכתובת עבורכם היא משרד עורכי הדין של עו"ד משה רבי. המשרד מתמחה בדיני תעבורה על כל היבטיהם וכבר למעלה מ 20 שנה מספק ייצוג משפטי מעולה עבור נהגים הנאשמים בעבירות תעבורה או עומדים בפני בדיקה במכון הרפואי לבטיחות בדרכים.

  עו"ד תעבורה

  התפקיד של עו"ד תעבורה הוא להעניק שירות ללקוחותיו בכל מה שקשור לעבירות תעבורה שונות כגון: נהיגה במהירה מופרזת, נהיגה בגילופין, נהיגה ללא רישיון בתוקף ועוד. כל מי שעומד בפניו אישום בגין עבירות תעבורה, זקוק לעורך דין שילווה את התהליך. עורך הדין יכול ללמוד את התיק לעומקו ולייצג את הנאשמים בצורה המיטבית עבורם. אם אתם מחפשים עורך דין שהוא מקצוען אמיתי בתחום, פנו למשה רבי. גם אם נדמה לכם שאתם שקועים במצב שאין ממנו מוצא, משרד עורכי הדין של משה רבי יוכל לסייע לכם להיחלץ ממנו.

  נתפסתם נוהגים במהירות מופרזת? עו"ד תעבורה יסייע לכם

  כשנתפסים בנהיגה במהירות שהיא מעל המותרת, המצב נראה אבוד. לכאורה, העבירה ברורה ומוכחת ואתם עומדים בפני העונש הקבוע בחוק לעבירות מהירות בדרך עירונית או שאינה עירונית. בפועל, ייצוג של עו"ד תעבורה יכול לטרוף את הקלפים בבית המשפט ולעזור לכם להוכיח את צדקתכם במידה ולא בצעתם עבירה, או להשיג עבורכם הפחתה משמעותית בעונש גם אם נמצאתם אשמים. חשוב לזכור שהעונשים על נהיגה מופרזת אינם קלים ויכולים לנוע בין קנס כספי כבד לבין זימון למשפט בבית דין לתעבורה. לכן בכל מקרה בו אתם זקוקים להכוונה משפטית או לייצוג בבית הדין, אתם זקוקים לעורך דין מעולה שילווה אתכם. זכרו כי ככל שתפנו מהר יותר לעורך דין, כך יגדלו הסיכויים שלכם לצלוח את המשפט בשלום.

  עורך דין תעבורה התייעצות

  אם אתם מחפשים עו"ד תעבורה בעל ותק ומוניטין, שיש לו מעגל לקוחות רחב הממליץ עליו בחום ורשומים על שמו פסקי דין בהם הצליח לנצח או להשיג עסקאות טיעון – משה רבי הוא העו"ד שאתם מחפשים. משרד עורכי הדין של משה רבי מומחה בדיני תעבורה על כל היבטיהם ועם למעלה מ 20 שנות ניסיון בתחום, המשרד טיפל בהצלחה במגוון תיקי תעבורה. כל זאת עם יחס חם ואישי לכל לקוח וליווי מקצועי צמוד לאורך כל התהליך. לכן אל תתפשרו ופנו לעורך הדין הטוב ביותר שאתם יכולים למצוא – משה רבי.

  עורך דין לתעבורה

  אם הייתם מעורבים בתאונה, נתפסתם נוהגים ללא רישיון או נהגתם במצב שכרות, אתם זקוקים בדחיפות לשירות של עורך דין לתעבורה. עורך דין המומחה בדיני תעבורה יוכל לבחון את התיק שלכם ולייצג אתכם בבית המשפט בצורה שתביא פעמים רבות להפחת העונש. חשוב, שלא תתפשרו על הרמה של עורך הדין שאתם פונים אליו. לכן מומלץ לפנות למשה רבי, עורך דין בעל ותק של למעלה מ 20 שנה בדיני תעבורה. בעזרת משרד עורכי הדין של משה רבי, גם אתם תוכלו לעבור את המשפט בקלות יחסית.

  כך תבחרו עורך דין לתעבורה

  ניתן למצוא הוכחות ברשת לפסקי דין בהם מעורב עורך הדין. כיום קיימים אתרים ייעודיים וגם באתר של עורך הדין עצמו ניתן למצוא פסקי דין בהם הוא ייצג את הנאשמים. בדיקה קצרה תגלה לכם באילו תיקים הוא טיפל ואילו עסקאות טיעון הוא הצליח להשיג עבור לקוחותיו. בחרו משרד עורכי דין בעל ותק ומוניטין. הותק מבטיח לכם כי עורך הדין הוא מנוסה בהתמודדות וטיפול עם מגוון תיקים. המוניטין מבטיח לכם כי לקוחות המשרד מרוצים ואתם יכולים אף למצוא המלצות לגבי עורך דין לתעבורה ברשתות החברתיות ובאתרי אינטרנט. וודאו כי השירות שאתם מקבלים כולל גם ליווי וייצוג משפטי איכותי וגם יחס חם ואדיב. הנושא של דיני תעבורה הוא גם ככה מורכב ורגיש ובמיוחד כשמדובר במעורבות בתאונות קשות או עבירות חמורות. בחרו עורך דין בעל יחסי אנוש מצוינים שיעניק לכם הרגשה כי אתם בידיים טובות.

  עורכי דין לענייני תעבורה

  עורכי דין לענייני תעבורה הם אנשי מקצוע שממלאים משימות משמעותיות מאוד. הסיבה לכך פשוטה: לחלק גדול מאזרחי ישראל רישיון נהיגה, והשימוש בו נרחב מאוד. בהתאם יש מצבים רבים שבהם ייתכן חיכוך עם החוק, כולל אצל אנשים שמקפידים על התנהלות זהירה ואחראית. גם ההתנהלות של משרד הרישוי, שעלולה להיות שרירותית ונוקשה לעיתים, מייצרת צורך בשירותיהם של עורכי הדין בתחום. עוה"ד משה רבי מספק את כל השירותים הרלוונטיים בתחום התעבורה מזה 20 שנים, ועושה זאת מתוך חתירה למצוינות בכל ההיבטים.

  המשימות המשמעותיות של עורכי דין לענייני תעבורה

  * מתן מידע – לקראת שימוע או חקירה במשטרה, לקראת הגעה למכון הרפואי לבטיחות בדרכים, בהקשר של מחיקת נקודות תעבורה ועוד.

  * הרגעה – אדם שנחשד בביצוע עבירת תעבורה חמורה, או שעלול לאבד את רישיון הנהיגה שלו מכל סיבה שהיא, חווה לחץ רב. אחת המשימות של עו"ד מומחה לתעבורה היא להרגיע אותו, גם מפני שלחץ הוא יועץ גרוע וגם כדי להימנע מנזק מיותר.

  * התנהלות מול רשויות התביעה – ישנם מצבים שבהם האסטרטגיה האופטימלית היא הסדר טיעון שבמסגרתו האדם מודה בביצוע עבירה, ומקבל על כך עונש קל. על-מנת לשכנע את התביעה להגיע להסדר כזה נדרשת מיומנות גבוהה, ובפרט יכולת לערער את יסודות התיק.

  * שכנוע בית המשפט – כשתיק תעבורה מגיע לבית המשפט, כלומר לבית דין לתעבורה, המשימה של עורך דין בתחום היא לשכנע את בית המשפט כי חומר הראיות לא מצדיק הרשעה, ולכל הפחות להציג נסיבות שיובילו לעונש קל ככל האפשר.

  מקצועיות מרבית, יחס אישי חם

  עורכי דין לענייני תעבורה מתייצבים לצד נהג או נהגת ברגע רגיש. בהתאם נדרש שילוב של מקצועיות מרבית לצד יחס אישי שיביא לידי ביטוי מחויבות אמיתית. במשרד עורכי הדין משה רבי מקפידים על שני מרכיבי השירות הנ"ל, וגם לניסיון העשיר שהצטבר במשרד יש תרומה לאיכות הייעוץ והייצוג. בפרט צבר עו"ד רבי מומחיות בסוגיות כמו נהיגה תחת השפעת אלכוהול או סמים, נהיגה בשלילה, עבירות מהירות מופרזת וזימון למכון הרפואי לבטיחות בדרכים.

  עוד תעבורה

  עבירות תעבורה הן תחום מתעתע. בניגוד לתחומים אחרים, שבהם נדרשת כוונה עבריינית מלכתחילה על-מנת לעבור על החוק, כל נהג וכל נהגת עלולים ברגע אחד של היסח דעת למצוא עצמם חשודים בביצוע עבירה, כולל כזו שנחשבת לחמורה. בנוסף, מאחר שנהיגה היא פעולה יומיומית, או כמעט יומיומית, הסיכוי להסתבכות מול רשויות החוק בנושא הקשור לתעבורה גבוה. למרות זאת, בגלל היומיומיות, יש לא מעט מקרים שבהם אדם מוותר על שירותי עוד תעבורה, למרות שהם חיוניים. עו"ד משה רבי, על בסיס ניסיון של 20 שנים, ממליץ בחום לא לעשות את הטעות הזו.

  למה לא כדאי לוותר על עזרת עוד תעבורה?

  * חוסר ידע – דיני התעבורה הם תחום סבוך מאין כמותו. למי שאינו עורך דין אין מן הסתם את הבקיאות הנדרשת כדי להבין מהן הזכויות שלו, מהן האפשרויות העומדות בפניו, מהן ההשלכות של כל בחירה וכו'. עורך דין מומחה לענייני תעבורה מאפשר לסגור את הפער, ולהתנהל על בסיס ידע רלוונטי.

  * עמדת נחיתות – עבירות תעבורה נחקרות ע"י משטרת ישראל. אם מוחלט על הגשת כתב אישום, התביעה המשטרתית או הפרקליטות נכנסות גם הן לתמונה, ולאחר מכן ישנה גם ההתייצבות בפני בית דין לתעבורה. כל נהג או נהגת נמצאים בעמדת נחיתות מובנית ביחס לגופים אלה, ולעומת זאת כשיש עורך דין שניצב לצד האדם, מושג איזון מבחינת יחסי הכוחות.

  * קשב מועט – רשויות האכיפה הן גופים בעלי כוח רב, וכמו כל גוף בעל כוח רב הן מתנהלות לעיתים בשרירותיות. עורך דין מיומן בתחום מכיר את הגופים האלה, ואת האנשים, ויודע כיצד לפנות אליהם על-מנת לעורר את הקשב הדרוש.

  עורך דין בקיא ואנושי

  אחרי שמבינים מדוע זוהי טעות לוותר על שירותיו של עוד תעבורה, השלב הבא הוא כמובן לבחור נכון את איש המקצוע שיתייצב לצדכם ויעזור לכם לעבור בשלום את התהליך המשפטי/מנהלי. משרד עו"ד משה רבי מעניק טיפול שמשלב בקיאות מקצועית עם אנושיות ואכפתיות, כך שהעזרה תהיה מועילה במיוחד גם בפן הפרקטי וגם בפן הרגשי, החשוב גם הוא לאורך הדרך.

  שאלות ותשובות

  קיבלתי דו"ח עם זימון למשפט על נהיגה ברכב שניתן עליו איסור שימוש.לא התייצבתי למשפט מאחר ומועד המשפט נשמט מזכרוני, ובימים אלו קיבלתי הודעה מבית המשפט כי נשפטתי בהיעדרי, וכי הוטל עלי, בין היתר, עונש של פסילת רשיון לתקופה של שלושה חודשים. מה באפשרותך לעשות? לחץ לתשובה

  בפניך שתי אופציות: האחת, להגיש לביהמ"ש שנתן את פסק הדין בקשה מלווה בתצהיר לביטול פסק הדין שניתן בהיעדר. השניה, להגיש ערעור על פסק הדין לבית המשפט המחוזי שבאזור שיפוטו נמצא בית המשפט שנתן את פסק הדין.

  הנני נהג חדש. לאחרונה קיבלתי דו"ח עם זימון למשפט על נהיגה במהירות מופרזת. האם בעקבות הדו"ח אאלץ לבצע מבחני נהיגה חוזרים? לחץ לתשובה

  כן. נהג חדש שעובר אחת מהעבירות המפורטות בתוספת לפקודת התעבורה ובין היתר
  עבירת מהירות, עלול להיות מחוייב בביצוע מבחן תיאוריה מחדש, ובנוסף תקופת היותו
  נהג חדש תוארך בשנתיים נוספות.
  ניתן במקרים מסוימים באמצעות משרדנו לבטל את הצורך בביצוע מבחן תיאוריה
  ובהארכת תקופת הנהג החדש.

  הוגש נגדי כתב אישום על נהיגה בשכרות, לאחר שבבדיקת נשיפה שנערכה לי נמצא כי ריכוז האלכוהול בדמי היה 380 מיקרוגרם. מה העונש הצפוי לי? לחץ לתשובה

  העונש הקבוע בחוק על נהיגה בשכרות הוא פסילת רישיון לתקופת מינימום של שנתיים.
  למרות האמור לעיל, ניתן תוך בחינת חומר הראיות שבידי המשטרה, ובהתחשב בותק
  ובעבר התעבורתי של הנהג לסיים את התיק בפסילה קצרה משנתיים ואף קצרה משנה,
  ולעיתים אף בפסילה של מספר חודשים מצומצם בלבד.

  לפני מספר חודשים הייתי בבדיקות במכון הרפואי לבטיחות בדרכים, ולאחרונה קיבלתי מכתב ממשרד הרישוי שבו אני מוזמן אליהם לטעון את טענותיי בקשר לרשיוני. מה הדבר אומר? לחץ לתשובה

  אם קיבלת זימון לבוא למשרד הרישוי לשם טיעון טענות בקשר לרישיונך, המשמעות היא שהמכון הרפואי המליץ לפסול את רישיונך.
  הזימון לשמיעת טענות אין לו משמעות של ממש, וכל שתידרש ביום בו הוזמנת לשימוע הוא למסור את הרישיון שלך.
  באפשרותך להגיש ערר על החלטת המכון הרפואי לבטיחות בדרכים לועדת ערר אשר מקום מושבה בביה"ח תל-השומר.
  עליך לשלם אגרה של כ- 1,100 ש"ח ובתוך כחודשיים מיום הגשת הערר תקבל זימון  להתייצב בפני ועדת הערר.

  נתפסתי אתמול נוהג במהירות של 140 קמ"ש במקום 90 קמ"ש ורשיון הנהיגה שלי נשלל מנהלית ל-30 יום, וכמו כן קיבלתי זימון למשפט לעוד שלושה חודשים, מה עלי לעשות? לחץ לתשובה

  יש לך אפשרות לפנות לבית המשפט בבקשה לבטל את הפסילה המנהלית שהוטלה 
   עליך.
   תוך מספר ימים מרגע הגשת הבקשה יקבע לך מועד לדיון בבית משפט, ובמועד זה   
   תינתן לך האפשרות לשכנע את השופט, לבטל את הפסילה המנהלית שהוטלה עליך  
   ולהחזיר לך את רישיונך.

  קיבלתי דו"ח בגין נהיגה באור אדום הכולל בצידו עשר נקודות, ויש לחובתי בנוסף 20 נקודות בגין עבירות קודמות. השאלה היא לאיזו סנקציה אני צפוי בגין הנקודות, ומה אני יכול לעשות כרגע כנגד הדו"ח שנרשם לי? לחץ לתשובה

    במידה ותשלם את הדו"ח תגיע לצבירה של 30 נקודות והמשמעות הינה שתצטרך לעבור      
    קורס נוסף בהדרכה בנהיגה נכונה (מעבר לקורס הראשון שעברת כאשר הגעת ל- 12  נקודות).
     ובנוסף תגיע קרוב לניקוד מסוכן שעלול להביא לשלילת רישיונך.
    אם תגיע לצבירה של 36 נקודות רישיונך ישלל לתקופה של 3 חודשים.
     ניתן באמצעות פניה לבית המשפט לשנות את סעיף האישום בו הואשמת ולבטל את           
     הנקודות שקבועות בצד העבירה ובכך לחלץ אותך מהצורך לבצע קורס נהיגה נוסף וכן        
     להרחיק אותך מאיזור הסכנה של שלילת רישיונך.

  קידום עורכי דין באינטרנט קידום עורכי דין באינטרנט