לייעוץ ותיאום פגישה התקשרו

03-6139595 | 055-8823088

נהיגה בפסילה

נהיגה בפסילה

לעלות על ההגה זו החלטה קלה יחסית, בוודאי כאשר אתם נוהגים באופן טבעי כבר שנים ארוכות. אבל מה קורה כאשר אתם עולים על ההגה אחרי שביצעתם עבירות תנועה חמורות? זוהי סיטואציה לא פשוטה בכלל. כאשר אתם לוקחים החלטה כזאת, או שאתם נמצאים בסיכון להפסיד את כל הרישיון שלכם, או שיש לכם סיכוי להצליח לשמור עליו בגלל פעולות שאתם נוקטים. כלומר, אם אתם מודעים לאפשרות שתואשמו בעבירת נהיגה בפסילה, שווה לעצור ולפנות לעזרתו של עורך דין מומחה בתחום התעבורה עם ניסיון בתיקים מסוג זה, שיכול לתת לכם את הליווי המקצועי הדרוש שלכם. זו היא בדיוק המומחיות של משרד עורכי הדין משה רבי שעושה לילות כימים על מנת להציע לכם את הפתרונות הנכונים לסיטואציות המורכבות שיותר.

 

נהיגה בפסילה – מסכנת אתכם ואת הסביבה שלכם

חשוב להבין, העבירה של נהיגה בפסילה היא עבירה חמורה מאוד. זו היא בעצם הצהרה הלכה למעשה שאדם אינו מכבד את רשויות החוק בישראל ולא מכיר בהחלטות בית המשפט או המשטרה. ולכן במקרים רבים, אם נעצרתם על עבירה של נהיגה בפסילה, התגובה תהיה חמורה ומורכבת מאוד. ההשלכות של ההחלטות שלכם בהווה, יכולות ללוות אתכם ואת הסובבים אתכם לאורך שנים. וזאת, ללא כל התייחסות לאירועים שבהם יש נפגעים בגוף כתוצאה מן העבירות שביצעתם. במקרה כזה מלבד הרף הפלילי יש גם אפשרות לתביעה אזרחית וזה כבר הופך להיות אירוע הרבה יותר מאתגר וגדול ממה שאתם חושבים.

 

נהיגה לא אחראית מובילה לתוצאות קשות

לא משנה מה הן הנסיבות, ולא משנה מה היא הסיטואציה. נהיגה בפסילה היא ההתנהגות שאתם לא יכולים להרשות לעצמכם ליפול בה. ואם כבר נקלעתם למצב כזה, כדאי שתהיו מוכנים עם הסברים טובים. ולכן, כדאי לפנות ויפה שעה אחת קודם לצוות המשפטי של משרד עורכי הדין משה רבי, כדי לקבל ייעוץ משפטי מסודר ולהבין בדיוק באילו דרכים אתם הולכים לפעול כדי להתמודד עם הסיטואציה בבית המשפט. אנו נלווה אתכם שלב אחרי שלב ונציע לכם פתרונות וגם דרכים מקצועיות לנהל את האירוע.

קידום עורכי דין באינטרנט קידום עורכי דין באינטרנט