לייעוץ ותיאום פגישה התקשרו

03-6139595 | 055-8823088

עורך דין תעבורה תל אביב

עורך דין תעבורה תל אביב

זקוקים לשירותיו של עורך דין תעבורה תל אביב? אחת הערים המרכזיות והעמוסות ביותר בארץ הינה תל אביב. בהתאם, לאורך השנים האחרונות הולכת וגוברת כמות כלי הרכבים שעולים על הכביש – בין אם כדי להגיע לעבודה, ללימודים או למקומות אחרים. חשוב לציין גם כי תרבות הבילויים בעיר זו הינה עשירה גם כן, כאשר נהגים רבים נוהגים ברכבם גם לאחר ששתו אלכוהול. נתפסתם נוהגים במהירות מופרזת? הואשמת בנהיגה בשכרות? משרד עורכי הדין משה רבי יסייע לכם כהלכה. צוות המומחים של משרד זה מנהל את תיקי הלקוחות בהצלחה רבה, כאשר לזכות המשרד עסקאות טיעון מצוינות.

כיצד למצוא עורך דין תעבורה תל אביב?

בבואנו להתמודד עם ההשלכות של עבירות תעבורה, רצוי לא להתמודד עם התיק לבד. במילים אחרות, ולאור העובדה שאין לנו את ההבנה וההכשרה המקצועית הרלוונטית, רצוי לפנות אל עורך דין תעבורה תל אביב. בזכות מענה משפטי מקצועי זה, ניתן יהיה לפעול כהלכה – ולהגיע לתוצאה הטובה ביותר.

בבואכם לחפש אחר מומחה בתחום דיני התעבורה, רצוי לפעול בהתאם לנקודות הבאות:

  • מומלץ לבקש את המלצותיהם של סביבתכם הקרובה. בין אם מדובר בקרוב משפחה או קולגה שהתמודד גם הם עם עבירות תנועה, רצוי לקבל את חוות דעת וניסיונם האישי.
  • בנוסף, רצוי לסקור את הדפים העסקיים של עורך הדין מתחום התעבורה, ולהתרשם מההכשרה ומהניסיון שלו. כך, תוכלו להתרשם מהתיקים בהם טיפל בעבר, לגלות לאילו הצלחות ועסקאות טיעון הגיע המומחה ועוד.
  • כאשר אתם יוצרים קשר עם עורך הדין, מומלץ להסביר מהו מצבכם המשפטי הנוכחי, לאיזה סיוע אתם זקוקים לצד פרטים נוספים. לאורך שיחת הייעוץ הראשונית, תוכלו אף לקבל קנה מידה לגבי המשך תהליך העבודה, סבירות הזיכוי או ההפחתה בעונש וכן הלאה.

עורך דין תעבורה תל אביב – המשרד המוביל בארץ בדיני תעבורה

במקרים של נהיגה במהירות מופרזת, נהיגה בשכרות, קנסות בתעבורה, פסילה מנהלית ועד זימון למכון הרפואי לבטיחות בדרכים, יש לפנות אל משרד עורכי הדין משה רבי. משרד זה מייצג את לקוחותיו במומחיות הדרושה לצד יחס אישי. בהתאם, אין זו הפתעה מדוע המשרד הינו מהמובילים בארץ בתחום דיני התעבורה.

ניהול תיקים במסגרת דיני התעבורה דורש מומחיות רבה. בין אם מדובר בנהג חדש המואשם בנהיגה בשכרות, קבלת דו"ח תנועה, נהיגה בפסילה או שמא מדובר במעורבות בתאונת דרכים והפקרה – אדם מן היישוב איננו מחזיק בידע הדרוש להתנהלות אל מול הגורמים הרלוונטיים. במקרים אלו, יש לפנות אל עו"ד תעבורה. משרד עורכי הדין משה רבי מתמחה בדיני התעבורה, ומחזיק בניסיון ובהכשרה מקיפים. מעבר לכך, צוות המומחים של המשרד מספק מענה מקצועי ומתקדם, תוך מתן יחס אישי ומכבד כמו גם מענה טלפוני לאורך כל שעות היום.

שיתוף פעולה עם עו"ד תעבורה

אנו שומעים מדי שעה את התשדירים ברדיו המורים לנו לשמור על הבטיחות והזהירות בדרכים. בפועל, נדמה שמעורבותם של אזרחים בתאונות דרכים הולכת וגוברת. במקביל, נהגים רבים מקבלים דו"חות על נהיגה לא אחראית – לצד פתיחת תיק בבית המשפט לדיני תעבורה במקרים חמורים אף יותר. כך או כך, כדי לנהל את התיקים הללו באופן המשפטי המקצועי והאיכותי ביותר, יש להסתייע בשירותיו של עו"ד תעבורה.

בזכות שיתוף פעולה מקצועי זה, ניתן יהיה להעריך את המצב כראוי. כמו כן, ניתן יהיה לבנות את התיק המשפטי ולהתכונן היטב לכל תרחיש. כך, תקבלו את ההגנה הטובה ביותר. החל מאיתור פגמים משמעותיים באופן התנהלותו של השוטר שרשם לכם את הדו"ח, חובת פסילה מינימלית בעבירות תנועה משמעותיות וכן הלאה – סיועו של עורך דין מומחה בתחום דיני התעבורה יסייע לכם רבות.

לפנות אל משרד עו"ד תעבורה משה רבי

במסגרת פקודת התעבורה בארץ, מוסדרים מלוא החוקים הנוגעים אל רישוי הנהגים והרכבים, כמו גם תחום עבירות התנועה. עורכי דין המתמחים בדינים אלו בקיאים בסעיפיה השונים של פקודת התעבורה. כך, יוכלו לסייע לקהל לקוחותיהם על הצד הטוב ביותר. בין אם מדובר בנהיגה בשכרות בתקופת פסילה, נהיגה במהירות מופרזת, צבירת נקודות במשרד הרישוי או שמא מדובר במעורבות בתאונות דרכים קטלניות, יש לפנות אל משרד עורכי הדין משה רבי.

תפקידו של עורך דין לתעבורה הינו משמעותי, והוא מייעץ במגוון תחומים: החל מתיקים העוסקים בנהיגה בשכרות, נהיגה במהירות מופרזת, השבתה מנהלית של הרכב ועד זימון למכון הרפואי לבטיחות בדרכים – מומחה זה יסייע לכם שלב אחר שלב עד קבלת התוצאה המיטבית עבורכם. לשם כך אתם מוזמנים לפנות אל משרד עורכי הדין משה רבי. עו"ד משה רבי מטפל באופן ישיר בכל תיק ותיק – תוך ניהול תהליך העבודה כך שישרת את האינטרסים שלכם על הצד הטוב ביותר.

עורך דין לתעבורה: שירות חשוב בעת הצורך

ניהול תיקים בתחום דיני התעבורה דורשים מומחיות, ניסיון והכשרה רבים. אין ספק, על אזרחים מן השורה להסתייע בשירותיו של עורך דין לתעבורה. באילו מקרים תוכלו להסתייע בשירותיו של מומחה זה? נציין את חלקם כעת:

  • המכון הרפואי לבטיחות בדרכים – במקרים שונים, נהגים מקבלים זימון לבדיקה במכון הרפואי לבטיחות בדרכים. מטרתה של בדיקה זו היא לאמוד את הכשירות הרפואית של הנהגים. במקרים בהם המרב"ד קובע כי יש לפסול את הרישיון של הנהגים, ניתן יהיה להגיש ערעור. כך או כך, בין אם מדובר בייעוץ לקראת הבדיקה ובין אם מדובר בהגשת ערעור על הקביעה, יש לפנות אל עו"ד תעבורה.
  • נהיגה במהירות מופרזת – במקרים בהם נהג נתפס בעודו נוהג במהירות מופרזת, העונש שיתקבל יהיה על פי הדין. נדגיש כי הענישה נקבעת בהתאם למספר סעיפים – כאשר לקיומה של הנהיגה בתחום עירוני או בין עירוני השפעה על גובה הקנס. כדי לקבל ייעוץ מקצועי במקרה זו, עו"ד תעבורה יסייע לכם רבות.

עורך דין לתעבורה – המענה המקצועי של משרד עורכי הדין משה רבי

כאשר מדובר בעבירות בתחום התעבורה, יש להסתייע בשירותיו של מומחה בתחום זה. משרד עורכי הדין משה רבי מחזיק בניסיון של למעלה מ-20 שנה בתחום דיני התעבורה, וישמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ובעיה. רישיונך נשלל? נהגתם במהירות מופרזת? הואשמת בנהיגה בשכרות? צוות המומחים של המשרד יבחן את התיק וילווה אתכם שלב אחר שלב.

עברתם עבירת תנועה? זומנתם למשפט?

פנו אלינו לייעוץ ראשוני ללא עלות

    קידום עורכי דין באינטרנט קידום עורכי דין באינטרנט